Please note that since January 1st 2021 folkd.com is under new management. Stay tuned for some upgrades to the service in the near future.
Page details
First discovered on:
08:03pm, 02/07/13

All tags for this page:
0%
1 folk

torebki na kawe

http://www.doypack.net.pl/torebka-foliowa-zamykana - Details

adamsmith081: Oferowane przez nas torebki na kawę pozwalaja na jej długotrwałe składowanie w magazynie, jak i delektowanie się jej smakiem przez długi czas u klienta. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów opakowania, odpowiedniemu...

to tags:                   ...

Save this page to your bookmarks.

Tagged and described by the following users:

adamsmith081 saved and folkd this page on 02/07/2013 08:04pm

Oferowane przez nas torebki na kawę pozwalaja na jej długotrwałe składowanie w magazynie, jak i delektowanie się jej smakiem przez długi czas u klienta. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów opakowania, odpowiedniemu procesowi technologicznu łączącego warstwy folii, dokładnym zgrzewom folii.

vicbrain saved this page on 08/24/2013 02:51am

Torebki foliowe zamykane nadają się idealnie do pakowania produktów takich jak kawa, herbata, przyprawy. Dzięki trzywarstwowej barierze, możliwości wielokrotnego zamykania folie doherbaty jak i torebki na kawę utrzymują świeżość i aromat pakowanych produktów. Wentyl zapewniaujście gazów z opakowań do kawy.

doypl1 saved this page on 03/04/2015 12:19am

Swiss Pac oferty Torebka foliowa zamykana który ma plastikowe zamek, który może zostaćzamknięty podczas nie w użyciu. Te torby są dostępnew magazynie, jak również niestandardowe drukowane zzmiennych kształtach i rozmiarach. Produkujemyrównież BOPP zamykanej torby i torebki, które sąjasne, mocne i odporne na wilgoć. Te możnadostosować do wymogów naszych klientów. Ponadtoprodukty te są przydatne dla różnych zastosowań wwielu gałęziach przemysłu.

Tags: 1 

This URL was also folkd by:

by adamsmith081