Page details
First discovered on:
04:11pm, 01/22/12

All tags for this page:
0%
0 folks

Бізнес курс з коучингу Київ

http://www.uk.coachingiicd.com/?uk,training - Details

verag85: Сертифікація по коучингу. Після закінчення тренінгів з коучингу видається сертифікат міжнародного зразка. Курси тренера-коуча. Курси...

to tags:              

Save this page to your bookmarks.

Tagged and described by the following users:

verag85 saved this page on 01/22/2012 04:12pm

Сертифікація по коучингу. Після закінчення тренінгів з коучингу видається сертифікат міжнародного зразка. Курси тренера-коуча. Курси підвищення кваліфікації коуча, до рівня майстра. Курси особистої ефективності і особистого розвитку. Тренінги з коучингу для менеджерів, тренерів, лідерів, директорів, консультантів. Записуйтеся на курси з коучингу.

elepop79 saved this page on 01/23/2012 10:18am

Коучинг - міжнародний сертифікат. Після закінчення курсів з коучингу видається сертифікат міжнародного зразка. Курси тренера-коуча. Тренінги підвищення кваліфікації коуча, до рівня майстра. Курси особистої ефективності і особистого розвитку. Курси з коучингу для менеджерів, тренерів, лідерів, директорів, консультантів. Записуйтеся на тренінги з коучингу.

yulsat34 saved this page on 01/24/2012 03:24pm

Сертифікація по коучингу. Після закінчення тренінгів з коучингу видається сертифікат міжнародного зразка. Курси тренера-коуча. Курси підвищення кваліфікації коуча, до рівня майстра. Курси особистої ефективності і особистісного розвитку. Курси з коучингу для менеджерів, тренерів, лідерів, директорів, консультантів. Записуйтеся на курси з коучингу.

tatjana99 saved this page on 01/26/2012 07:36am

Сертифікація по коучингу. Після закінчення тренінгів з коучингу видається сертифікат міжнародного зразка. Курси тренера-коуча. Курси підвищення кваліфікації коуча, до рівня майстра. Тренінги особистої ефективності і особистісного розвитку. Тренінги з коучингу для менеджерів, тренерів, лідерів, директорів, консультантів. Записуйтеся на курси з коучингу.

marian999 saved this page on 01/26/2012 06:05pm

Коучинг - міжнародний сертифікат. Після закінчення курсів з коучингу видається сертифікат міжнародного зразка. Курси тренера-коуча. Курси підвищення кваліфікації коуча, до рівня майстра. Курси особистої ефективності і особистого розвитку. Курси з коучингу для менеджерів, тренерів, лідерів, директорів, консультантів. Записуйтеся на тренінги з коучингу.

This URL was also folkd by:

by