Page details
First discovered on:
12:33am, 01/08/13

All tags for this page:
0%
0 folks

ingilizce .

http://www.limasollunaci.com/ingilizce_.htm - Details

ingilizce7: Turkish english language website. It's all about ingilizce alanında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İngilizce dilinin öneminden başlayarak , ister ingilizce seviyenizi test etmek , ister ücretsiz çok çeşitli ingilizce öğrenim...

to tags:      

Save this page to your bookmarks.

Tagged and described by the following users:

ingilizce7 saved this page on 01/08/2013 12:31am

Turkish english language website. It's all about ingilizce alanında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İngilizce dilinin öneminden başlayarak , ister ingilizce seviyenizi test etmek , ister ücretsiz çok çeşitli ingilizce öğrenim yöntemlerinin örneklerinden faydalanmak, ister en doğru ingilizce eğitim setine ulaşmak gibi alanlarda sitemizden yararlanabilirsiniz.

ingilizce17 saved this page on 01/08/2013 01:15am

Yaşadığımız çevre içinde hemen her alanda İngilizce büyük bir rekabetin söz konusu olduğu dünyamızda, yabancı dil bilmek ve de özellikle İngilizce bilmek en önemli ayrıcalık olmaktadır. Hatta diyebiliriz ki, İngilizce konuşma yeteneği ve İngilizce bilen kişi olma özelliği, tüm alanlardaki becerilerden, diplomalardan daha geçerli bir özellik sayılabilmektedir. İngilizce konuşma becerisi size yerine göre dünyanın kapısını açan bir anahtar İngilizce olmaktadır.

This URL was also folkd by:

by